A Retro Klub Rádió a speciálisan a "Retro" zenei világot és ezt az életérzést szerető hallgatóknak jött létre. A rádió munkatársai szabadidejükben pusztán a zene szeretetéért és azért a szeretetért végzik munkájukat, szerkesztik a műsorokat amiket Önöktől a hallgatóktól kapnak. Műsorvezetőink között megtalálhatók a profi énekesek, előadók, rádiós tévés műsorvezetők, de az egyszerű háziasszonyok is. Az a közös bennünk, hogy mindegyikünket a hallgatók szeretete a zene élvezete vesz körül, amit folyamatosan megosztunk Önökkel. Kérjük Önöket, vegyenek részt tevékenyen munkánkban! írjanak javaslatokat, ötleteket, vagy jelentkezzenek műsorvezetőnek! Események Böbe Németországból a munka után ül a keverőpult mögé, hogy szórakoztassa a hallgatókat! Hall-gassátok sok szeretettel. night_photo2night_photo5 Érezzék jól magukat! A Chaten ismerettségek szövődhetnek, üzenhet a műsorvezetőnek is. Tarthatja a kapcsolatot ismerőseivel, üzenhet szeretteinek. Rádiónk kollektívája igyekszik mindent megtenni annak érdekében, hogy Ön mint hallgató jól érezze magát és megtalálja kedvenc zenéit a műsorainkban. Szerezzen meglepetést velünk! Küldjön üzenetet, zenét! A Retro Klub Rádió csapata mindent megvalósít!